Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Synergy V. 7.0 - nowa wersja


ArchiwumArchiwum
Strona 45 z 126     

Synergy V. 7.0 - nowa wersja


Nowa wersja oprogramowania LOVATO Electric do Zarządzania Energią


Synergy v 7 new release

Nowa wersja Synergy 7.0 wprowadza ulepszenia graficzne i funkcjonalne. Nowa wersja dostępna jest za darmo dla właścicieli licencji Synergy w wersji 6 (lub wcześniejszej) lub do nabycia w pełnej wersji.

Wolność integracji
Synergy 7.0 otwiera się na urządzenia i oprogramowanie innych producentów. Zarządzanie Energią często wymaga integracji różnych systemów i urządzeń, które komunikują się przy użyciu protokołów Modbus. Przy użyciu Synergy jest to możliwe bez konieczności zmiany aktualnej sytuacji czy kupowania nowych urządzeń. Dodatkowo, przy użyciu specjalnej licencji, istnieje możliwość pobierania, przy użyciu przeglądarki, danych zebranych w bazie danych Synergy, daje to możliwość nawiązania współpracy z popularnym oprogramowaniem biznesowym (arkuszami kalkulacyjnymi, oprogramowaniem do zarządzania typu BMS czy SCADA) w celu zapewnienia idealnej integracji.

Witamy w Przemysł 4.0
Synergy 7.0 jest gotowa na Przemysł 4.0: jest idealnym narzędziem do zbierania danych i ich rozdziału do systemów zarządzania przemysłowego i proaktywnej automatyki, dzięki możliwości ponownego przetwarzania w oparciu o złożone funkcje obliczeniowe i otwartą architekturę urządzeń.

Nowości i usprawnienia
W wersji 7.0 ulepszyliśmy również interfejs, który teraz jest bardziej przyjazny dla użytkownika i bardziej personalizowany. Poniżej lista nowych funkcji:

  • graficzny podgląd, ze znacznikiem czasowym, zarządzania wyjątkami (święta w trakcie tygodnia, przerwy urlopowe, praca podczas weekendów, etc ...)
  • możliwość wprowadzenia skomplikowanych funkcji obliczeniowych do ponownego przetwarzania zebranych danych (tj. do uzyskania kosztów zużytej energii, skalowania wartości)
  • nowy wskaźnik to ustawiania w czasie rzeczywistym niektórych parametrów, takich jak progi czy wartości docelowe cosφ
  • nowy marker tabeli do grupowania od 1 do 8 kluczowych pomiarów urządzenia
  • nowe pole obliczeniowe z szerszym zakresem funkcji i bardziej przyjaznym interfejsem
  • dostępne okno pomocy online
  • możliwość użycia protokołów http lub https (certyfikat autoryzacji użytkownika)
  • poprawa dotychczasowych błędów.

Scelta oggetti - Synergy v7 Gestione live parametri - Synergy v7 Visualizzazione grafica fasce orarie Dispositivi di 3e parti - Synergy v7

Zobacz wersję Demo

Strona 45 z 126     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty