Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Seria wyłączników silnikowych SM…


ArchiwumArchiwum
Strona 46 z 126     

Seria wyłączników silnikowych SM…


3 wykonania, od 0,1 do 100A, sterowanie pokrętłem lub przyciskami


Nowe wyłączniki silnikowe serii SM stanowią całkowicie nową grupę urządzeń w zakresie od 0,1 do 100A. Seria opiera się o 3 wykonania: SM1, z poszerzonym zakresem prądowym do 40A (dostępne wykonania: sterowanie przyciskami lub pokrętłem do zabezpieczenia silników, sterowanie pokrętłem do zabezpieczenia rozruszników i sygnalizacji uszkodzenia bezpieczników), dwie serie sterowane pokrętłem: SM2 od 34 do 63A i SM3 od 55 do 100A.

Interruttori salvamotori magnetotermici Serie SM...
Seria SM1 oferuje ochronę zwarciową i przeciążeniową (z wyjątkiem SM1RM, które posiadają tylko wyzwalacz zwarciowy) i stanowi kompletne rozwiązanie, które umożliwia wykluczenie z układu przekaźników termicznych i bezpieczników i dzięki temu oszczędność przestrzeni montażowej i czasu okablowania. Wyłączniki silnikowe serii SM odłączają wszystkie 3 fazy (bezpieczniki tylko tę uszkodzoną) w tym samy czasie i posiadają funkcję rozłącznika izolacyjnego.

Trip indicationW wykonaniach sterowanych pokrętłem (SM1R) zadziałanie wyzwalaczy jest sygnalizowane na dwa różne sposoby. W przypadku zadziałania wyzwalacza przeciążeniowego pokrętło ustawia się w pozycję TRIP, natomiast w przypadku zadziałania wyzwalacza zwarciowego, poza ustawieniem pokrętła w pozycji TRIP, dodatkowo na panelu przednim pojawia się czerwony wskaźnik flagowy. Do produkcji serii SM1 wykorzystano wysokiej jakości tworzywa sztuczne, które spełniają wymogi normy IEC/EN 60335 (przemysł spożywczy) oraz EN 45545 (aplikacje kolejowe).

 

SM1Z contenitoreOferta akcesoriów również została odświeżona. Stworzyliśmy całkiem nowe zestyki pomocnicze, wyzwalacze podnapięciowe i wzrostowe, pokrętła do wersji ze sprzęgłem z możliwością blokowania kłódką oraz obudowy SM1Z do obu wykonań (sterowanie przyciskami i pokrętłem).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

Strona 46 z 126     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty