Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Rozłączniki izolacyjne w układzie przełącznym serii GLC


ArchiwumArchiwum
Strona 9 z 124     

Rozłączniki izolacyjne w układzie przełącznym serii GLCNowa seria produktów pokrywa zakres od 160A do 315A (AC31B) i dostępna jest w dwóch wykonaniach: do przełączania bezpośredniego lub ze sprzęgłem na drzwi szafy oraz posiada szeroką gamę akcesoriów.

Zastosowana technologia sterowania torami głównymi, umożliwiająca bardzo szybkie przełączanie, pozwala na stosowanie rozłączników w kategorii obciążenia AC33B bez konieczności obniżania wartości znamionowych w zakresie do 250A.

Rozłączniki izolacyjne w układzie przełącznym serii GLC dostarczane są w wersji 3 polowej lub 4 polowej a ich specyfikacja elektryczna pozwala na stosowanie w dowolnej aplikacji, mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych (wersja 4 polowa posiada tylko 221mm szerokości). Urządzenia można montować na płycie przy użyciu śrub z dużą tolerancją pozycjonowania.

Położenie styków widoczne jest z przodu urządzenia.

Rozłączniki mogą być również wyposażone w pokrętła (do zakupu osobno) do przełączania bezpośredniego lub ze sprzęgłem na drzwiach przy zastosowaniu trzpieni. Wszystkie wersje mają zintegrowaną blokadę kłódką i są dostępne z najwyższym stopniem ochrony dostępnym na rynku (IP66 i NEMA 4X). Do wersji ze sprzęgłem dostępne są trzpienie o różnych długościach. Dodatkowo w ofercie są specjalne akcesoria do podtrzymania długich trzpieni, które prowadzą trzpień do pokrętła, gdy drzwi są zamknięte.

Wszystkie pokrętła do wersji ze sprzęgłem spełniają wymogi normy UL508A, która wymaga by wyspecjalizowany personel mógł dokonać inspekcji szafy rozdzielczej przy załączonym zasilaniu. Pokrętła wyposażone zostały w mechanizm zwalniający blokadę w pozycji ON rozłącznika. Mechanizm można zwolnić tylko przy użyciu narzędzi, by zapobiec niezamierzonemu otwarciu szafy.

Aby spełnić wszystkie wymagania wielu aplikacji, oprócz powyższych akcesoriów, dostępny jest szeroki wybór styków pomocniczych, osłon zacisków, barier do torów głównych, końcówek zacisków i mostków.
Do zainstalowania wielu z tych akcesoriów nie są wymagane żadne narzędzia, ponieważ są montowane na zatrzaski, dzięki czemu instalacja jest szybka i łatwa.

Seria GLC oferuje racjonalne zarządzanie stanami magazynowymi dzięki standaryzacji akcesoriów.

Zobacz więcej

Strona 9 z 124     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty