Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

O firmie


LOVATO Electric (centrala w Bergamo, Włochy)

Od ponad 90 lat, LOVATO Electric działa i rozwija się na rynku elektromechanicznych i elektrycznych komponentów urządzeń elektrycznych. LOVATO Electric zostało założone w 1922 w Bergamo (Włochy) i jest prywatną firmą zarządzaną przez 4 pokolenie tej samej rodziny.

Polski oddział, LOVATO Electric Sp. z o.o., został założony w 2005 r. i posiada siedzibę w miejscowości Błonie (k. Wrocławia).

 

LOVATO Electric Sp. z o.o. (siedziba w Błoniach k. Wrocławia)

Firma LOVATO Electric jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw we Włoszech uzyskała w roku 1992 certyfikat ISO 9001, LOVATO Electric oferuje ponad 18.000 produktów, ściśle odpowiadających wymogom międzynarodowych standardów.
Wyłączniki silnikowe, styczniki, przyciski i przełączniki, rozłączniki izolacyjne, wyłączniki krańcowe, mierniki cyfrowe, liczniki energii, soft starty, przemienniki częstotliwości, regulatory współczynnika mocy i sterowniki agregatów są tylko niektórymi z produktów w pełni zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez LOVATO Electric.

Tworzenie innowacyjnych i niezawodnych produktów oraz świadczenie usług z zakresu automatyzacji przemysłu oraz zarządzania energią jest misją naszej firmy.
Nasze 15 zagranicznych przedstawicielstw oraz 90 dystrybutorów tworzą sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata.

 

 

ArchiwumArchiwum

Nowe produkty