Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Nowy sterownik układów SZR typu ATL601


ArchiwumArchiwum
Strona 14 z 126     

Nowy sterownik układów SZR typu ATL601LOVATO Electric poszerza swoją ofertę automatycznych sterowników układów SZR o nowe wykonanie typu ATL601.
Funkcje urządzenia, które w większości można personalizować, sprawiają, że systemy dystrybucji energii są jeszcze bardziej wydajne.

Prawdziwą nowością jest zasilanie pomocnicze sterownika ATL601, to jest 12-24VDC, które z reguły dostępne jest w szafie sterującej agregatem prądotwórczym lub przy zastosowaniu zasilacza impulsowego w głównej szafie układu SZR. Oprócz tego ATL601 może być używany w dowolnej konfiguracji (sieć-sieć, sieć-agregat i agregat-agregat) i umożliwia zarówno nadzór, jak i przełączanie między dwoma monitorowanymi źródłami.

Przedni port optyczny - który stał się standardem komunikacji w najnowszej generacji urządzeniach LOVATO Electric - umożliwia podłączenie sterowników przez USB lub Wi-Fi do komputerów, tabletów i smartfonów (przy użyciu modułów o kodach CX01 i CX02), gwarantując w ten sposób całkowicie bezpieczne programowanie, dzięki zarówno optoizolacji, jak i brakowi portów z tyłu urządzenia i odpowiadającym im fizycznym połączeniom.

Podświetlany wyświetlacz graficzny LCD znacznie ułatwia programowanie i odczytywanie informacji o statusie i danych roboczych, nawet w słabych warunkach oświetlenia.
Wszystkie wiadomości tekstowe są dostępne w języku polskim.
Wejścia i wyjścia mają konfigurację domyślną, która pasuje do najbardziej popularnych aplikacji, a użytkownik może dostosować urządzenie za pomocą obszernego zestawu funkcji i zmiennych wewnętrznych.
Sterownik rejestruje wszystkie dane statystyczne dotyczące systemu, liczbę operacji przełączania, czas pracy poszczególnych linii z obciążeniem lub bez obciążenia i wiele innych.
Ponieważ te dane są dostępne, wprowadzono nową funkcjonalność w celu ułatwienia konserwacji systemu przełączającego i umożliwienia dwóch alarmów, które się włączają, gdy przekroczona zostanie ustawiona liczba operacji przełączania lub czasu pracy.
Wszystkie alarmy posiadają konfigurowalne właściwości, sygnalizowane są czerwoną diodą LED z przodu urządzenia i wyskakującymi oknami na wyświetlaczu graficznym, na którym znajduje się opis alarmu.
Nowy ATL601 umożliwia monitorowanie, kontrolowanie i serwisowanie instalacji szybko i wydajnie dzięki oprogramowaniu do konfiguracji Xpress i aplikacji SAM1 na iOS i Android oraz urządzeń przenośnych (smartfon czy tablet).

Zobacz więcej

Strona 14 z 126     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty