Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Nowy modem GSM typu EXC GSM 01


ArchiwumArchiwum
Strona 7 z 139     

Nowy modem GSM typu EXC GSM 01Modem EXC GSM 01 firmy LOVATO Electric jest idealnym rozwiązaniem do aplikacji wymagających zdalnego sterowania wyjściami przekaźnikowymi i gromadzenia danych systemowych za pomocą programowalnego SMS-a.

Oprogramowanie konfiguracyjne EXC GSM SW firmy LOVATO Electric umożliwia użytkownikowi sterowanie wyjściem przekaźnikowym oraz wejściami cyfrowymi i analogowymi. Oprogramowanie można pobrać za darmo: www.lovatoelectric.com/EXCGSM01/EXCGSM01/snp, i nie wymaga ono żadnej instalacji.
Modem jest prosty w obsłudze, posiada logikę opartą na zdarzeniach, w tym aktywację wejścia cyfrowego lub odbiór niestandardowego SMS-a, na który użytkownik może odpowiedzieć SMS-em lub wiadomością głosową lub przełączając wyjście przekaźnikowe.

Wszystkie ustawienia można zapisać w pliku, aby umożliwić łatwą replikację konfiguracji dla wielu modemów GSM.

Produkt umożliwia również zdalne odłączanie interfejsów elektrowni fotowoltaicznej i wiatrowej zgodnie z wymogami załącznika M do normy CEI 0-16.
Inne typowe zastosowania obejmują: wykrywanie progów temperatury kotła, alarmy poziomu w zbiorniku płynu, zarządzanie obciążeniem oparte na czasie i dacie, zdalne sterowanie systemem oświetlenia i klimatyzacji oraz alarmy ruchu sprzętu na wynajem.

Dodatkowo, wejście analogowe, po podłączeniu do czujników fizycznych (ciśnienia, poziomu płynu lub temperatury), umożliwia zdalne przesyłanie wiadomości SMS o aktualnych wartościach i alarmach do jednego lub wielu telefonów w przypadku pojawienia się nieprawidłowych wartości. Wejście cyfrowe jest przystosowane do przejmowania sygnału statusu.

Modem EXC GSM 01 łączy się z siecią komórkową, aby regularnie aktualizować swój wewnętrzny zegar i ustawienia zdarzeń: świt/zmierzch, aby mógł prawidłowo zarządzać wydarzeniami zaplanowanymi w czasie.

Ponadto oprogramowanie urządzenia wykorzystuje sieć komórkową do geolokalizacji, dzięki czemu modem może wysłać SMS, gdy jego lokalizacja zmieni się z miejsca, w którym powinien się znajdować.

Zobacz więcej

Strona 7 z 139     
ArchiwumArchiwum