Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Nowe modułowe przekaźniki bistabilne serii CNB...


ArchiwumArchiwum
Strona 9 z 126     

Nowe modułowe przekaźniki bistabilne serii CNB...Poszerzając ofertę styczników modułowych LOVATO Electric prezentuje nowa serię modułowych przekaźników bistabilnych CNB.
Modułowe przekaźniki bistabilne serii CNB…, przeznaczone są do zastosowań w sektorze mieszkaniowym, jak i usługowym, służą przede wszystkim do sterowania systemami oświetleniowymi, ale mogą być również stosowane do sterowania klimatyzacją i silnikami pomp.

Cewka przekaźników bistabilnych sterowana jest impulsowo: każdy krótki impuls zmienia stan styków, które pozostają w danym położeniu bez konieczności ciągłego zasilania cewki.
Zapewnia to nie tylko cichą pracę przekaźnika, ale także znacznie zmniejsza straty cieplne spowodowane pracą elektromagnesu. Sterowanie impulsowe cewki odbywa się przy użyciu przycisków, które mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu aplikacji.

Przekaźniki bistabilne serii CNB… są wyposażone w dwupozycyjne ręczne sterowanie (dźwignia 0-1), które również wygodnie wskazuje stan położenia styków; posiadają również przełącznik, który odcina zasilanie cewki, tym samym wyłączając system i zapewniając całkowite bezpieczeństwo do celów konserwacji.

Seria CNB ... oferuje wiele wariantów wykonania: przekaźniki są dostępne w wersjach o szerokości 1 i 2 modułów, w wersji 1, 2, 3 i 4 polowej, w dwóch wykonaniach wartości prądu znamionowego: 20 i 32A. Opcjonalnie można zamontować blok zestyków pomocniczych.
Ponadto zaciski, które posiadają stopień ochrony IP20, można całkowicie zabudować osłoną przystosowaną do plombowania.

Poza przekaźnikami bistabilnymi, LOVATO Electric oferuje również styczniki modułowe z ręcznym sterowaniem lub bez. 

Zobacz więcej

Strona 9 z 126     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty