Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Moduły tyrystorowe DCTL


ArchiwumArchiwum
Strona 20 z 126     

Moduły tyrystorowe DCTLLOVATO Electric wzbogaca swoja ofertę produktów do kompensacji mocy biernej o nowe moduły tyrystorowe serii DCTL.

 

Moduły tyrystorowe serii DCTL dostępne są w 3 wykonaniach jeśli chodzi o napięcie znamionowe pracy (od 400VAC do 690VAC) a dostępne zakresy mocy to 7,5 do 120Kvar.

Moduły charakteryzują się bezgłośną pracą i załączaniem kondensatorów przy przejściu przebiegu przez zero, co zapewnia szybkie załączanie i ogranicza piki prądowe.
Dzięki wbudowanym przekładnikom prądowym użytkownik ma możliwość zabezpieczenia baterii kondensatorów i kontroli pomiarów, takich jak moc, napięcia, prądy, temperatura radiatora i kondensatora, THD I, czas pracy, itp.

Zaletą modułów serii DCTL jest to, iż są gotowe do użycia w aplikacjach standardowych. Niemniej kiedy jest to konieczne, przy użyciu aplikacji oraz komunikacji NFC, można modyfikować parametry, takie jak progi zadziałania dla zabezpieczeń lub wartości znamionowe.

Nowe moduły posiadają wyjście przekaźnikowe do sygnalizacji alarmu lub sterowania zewnętrznym wentylatorem oraz jeden lub dwa wbudowane wentylatory do chłodzenia radiatora.

Modułami tyrystorowymi serii DCTL można sterować przy użyciu wyjść półprzewodnikowych wbudowanych w regulatorze DCRG8F lub poprzez RS485.
Ten drugi typ podłączenia pozwala wyświetlić na ekranie regulatora DCRG8F status i pomiary każdego modułu DCTL.

Wykonania do 60kvar są wyposażone w podwójne zaciski śrubowe i mogą być montowane na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów.
Moduły można montować w pozycji pionowej lub poziomej bez konieczności zmian wartości znamionowych. 

Zobacz więcej

Strona 20 z 126     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty