Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Mierniki cyfrowe z cewkami Rogowskiego


ArchiwumArchiwum
Strona 25 z 139     

Mierniki cyfrowe z cewkami RogowskiegoLOVATO Electric prezentuje mierniki cyfrowe z cewkami Rogowskiego. Ten nowy zestaw pomiarowy składa się z: miernika cyfrowego, 3 cewek Rogowskiego do 6300A oraz raportu z kalibracji. Pomiar przy użyciu tego nowego zestawu LOVATO Electric posiada kilka dodatkowych zalet w porównaniu do tradycyjnych metod odczytu prądu.

Każde pojedyncze urządzenie gwarantuje wysoką dokładność pomiaru i precyzję. Wszystkie zestawy są kalibrowane podczas procesu testowania i dostarczane z odpowiednim raportem kalibracyjnym, i gwarantują dokładność pomiaru energii aktywnej poniżej 1%.

Zestaw oferuje szerokie możliwości zastosowania w systemach, w których klasyczne przekładniki z rdzeniem stałym lub dzielonym nie mogą zostać zastosowane lub są zbyt drogie.
Cewka, elastyczna, odkształcalna i kompaktowa (oszczędność miejsca), umożliwia szybką i natychmiastową instalację, dzięki czemu doskonale nadaje się do modernizacji systemu.
Dzięki zastosowanej technologii nie jest konieczne zwieranie końcówek strony wtórnej przed odłączeniem cewki.

Wbudowany port RS485 pozwala na wykorzystanie DMG 611R... w sieci nadzoru, w których używane są protokoły Modbus-RTU lub Modbus-ASCII.
Mierniki DMG 611R... można rozbudowywać dodatkowym portem komunikacji lub cyfrowymi wejściami i wyjściami.
Urządzenie można programować przy użyciu programu LOVATO Electric Xpress i jest kompatybilne z oprogramowaniem do zarządzania energią LOVATO Electric Synergy.

Pomiary są różne: oprócz standardowych wartości dostępne są wartości, takie jak wysoka, niska i średnia dla wszystkich pomiarów, maksymalne zapotrzebowanie mocy i wartości prądu, niezrównoważona moc czynna, całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) i analiza harmonicznych napięcia i prądu do 15-tego w kolejności oraz liczniki godzin.

Ten zestaw sprawia, że pomiar jest szybszy i bardziej wszechstronny!

Zobacz więcej

Strona 25 z 139     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty