Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Duże przyciski ręczne i nożne


ArchiwumArchiwum
Strona 15 z 139     

Duże przyciski ręczne i nożnePrzyciski serii LP9 LOVATO Electric posiadają ergonomiczny kształt i dużą powierzchnie operatora ułatwiającą aktywację ręką, łokciem czy stopą, zostały zaprojektowane z myślą o natychmiastowym zatrzymaniu maszyny czy kontroli serwisowej. Duża powierzchnia przycisku zapewnia natychmiastowe uruchomienie maszyn i urządzeń, nawet jeśli operator ma pełne ręce roboty. Nowa seria produktów została wykonana w dwóch wersjach: pierwsza składała się z przycisku z samoczynnym powrotem (dostępne kolory: szary/czarny i szary/czerwony), a druga z przyciskiem do zatrzymania awaryjnego z odblokowaniem przez pociągnięcie (dostępne kolory: żółto/czerwony).


Przyciski LP9 zostały wykonane z tworzywa termoplastycznego i są bardzo odporne na uderzenia, a dzięki swojemu wysokiemu stopniowi ochrony IP65 nadają się do aplikacji nawet w trudnych warunkach pracy.

Typowe zastosowania to: zatrzymanie awaryjne dla schodów ruchomych, otwieracze bram, przyciski przejścia dla pieszych itp.
Zestyki montuje się na zatrzaski na tylnej pokrywie a obudowę montuje się do powierzchni przy pomocy 4 wkrętów. W obudowie umieszczono 6 przepustów kablowych do wyłamania: 1 typ M20 / PG13.5 z każdego boku i od góry/dołu oraz 2 typy M16 / PG11 z tyłu obudowy. 

Zobacz więcej

 

 

Strona 15 z 139     
ArchiwumArchiwum

Nowe produkty